Võistluskalender

Võistluskalender

06.-08.11.2020
Poisid A - klass (2001-2004)
Raasiku või Aruküla spordihoone
27.-29.11.2020
Poisid B - klass (2004-2006)
Viljandi Spordihoone
16.-18.10.2020
Poisid C - klass (2006-2008)
Viimsi Kooli Spordihoone
20.-22.11.2020
Poisid D - klass (20.-22.11.2020)
Kehra Spordihoone
24.-25.10.2020
Poisid D2 - klass (2009-2011)
Aruküla Spordihoone
15.-17.01.2021
Poisid A - klass (2001-2004)
Viljandi Spordihoone
12.-14.03.2021
Poisid A - klass (2001-2004)
Tapa Spordikeskus
05.-07.02.2021
Poisid B - klass (2004-2006)
Tapa Spordikeskus
16.-18.04.2021
Poisid B - klass (2004-2006)
Mesikäpa Hall
30.10-01.11.2020
Poisid B2 - klass (2005-2007)
Kehra Spordihoone
02.-04.04.2021
Poisid B2 - klass (2005-2007)
Mesikäpa Hall
21.-23.05.2021
Poisid B2 - klass (2005-2007)
Viimsi Kooli Spordihoone
22.-24.01.2021
Poisid C - klass (2006-2008)
Kehra Spordihoone / Viimsi Kooli Spordihoone
07.-09.05.2021
Poisid C - klass (2006-2008)
Mesikäpa Hall /Ahja Spordihoone
19.-21.02.2021
Poisid D - klass (2008-2010)
Mesikäpa Hall
23.-25.04.2021
Poisid D - klass (2008-2010)
Viljandi Spordihoone
19.-21.02.2021
Poisid C2 - klass (2008-2010)
Põlva Käsipalliklubi
23.-25.04.2021
Poisid C2 - klass (2008-2010)
Viljandi Spordihoone
05.-07.03.2021
Poisid D2 - klass (2009-2011)
Mesikäpa Hall / Viljandi Spordihoone
14.-16.05.2021
Poisid D2 - klass (2009-2011)
Tapa Spordikeskus / Viimsi Kooli Spordihoone
04.-05.09.2020
Poisid C2 - klass (2006) (JÕUD MEISTRIVÕISTLUSED)
Kehra Spordihoone
18.-19.12.2020
Poisid C2 - klass (2007) (JÕUD MEISTRIVÕISTLUSED)
Mesikäpa Hall
29.-30.05.2021
Poisid C2 - klass (2007) (JÕUD MEISTRIVÕISTLUSED)
Mesikäpa Hall
20.10.2020
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Mesikäpa Hall
14.11.2020
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Aruküla Spordihoone
09.01.2021
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Tapa Spordikeskus
23.02.2021
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Kehra Spordihoone
27.03.2021
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Tartu Ülikooli Spordihoone
10.04.2021
Poiste Etapp (2010, 2011, 2012)
Viljandi Spordihoone