Hakka sponsoriks

SPONSORLUSPAKETID

Peasponsor –Logo vormil (vaata asetust allpool asuvas pildifailis). Võimalus luua banner ja paigutada see laste võistluste ja Esiliiga mängude ajaks Viimsi Kooli spordisaali. Samuti kajastus kodulehel, klubi Facebooki leheküljel ja valla lehes.

Sponsorlussumma: 500€

———————————————————————————————————————————

Suursponsor – Logo vormil (vaata asetust allpool asuvas pildifailis), mängu reklaamivatel postritel. Võimalus luua banner ja paigutada see mängude ajaks Viimsi Kooli spordisaali.

Sponsorlussumma: 300€ – 500€

———————————————————————————————————————————

Sponsor – Logo vormil (vaata asetust allpool asuvas pildifailis), mängu reklaamivatel postritel. Võimalus luua banner ja paigutada see mängude ajaks Viimsi Kooli spordisaali

Sponsorlussumma: 300€

1 – Peasponsor 2 – Suursponsor 3 - Sponsor

HC Viimsi jaoks ei ole tähtis ainult rahalised toetajad, vaid austame ka väga neid, kes on ka nõu või jõuga abis! Samuti võib näiteks toodete või teenuste näol toetust pakkuda nii noorte kui ka meeste võistkondadele. Oleme tänulikud kõikidele lapsevanematele, kes on võistlusi aidanud korraldada või lapsi võistlustele transportinud! Koostööd tehes on kõikidel, eelkõige lastel, paremad võimalused sporti teha ja käsipalli nautida!

Meedia

Peamised meediakanalid kus kajastatakse meie tegemisi:

IGASUGUNE ABI ON TERETULNUD!

Kontakt : Jarno Nurm +372 5161 157 ;  jarnonurm@gmail.com